Horoskop: Některá znamení sází na rychlé výsledky, jiná potřebují jasný řád. Takto hubnou podle zvěrokruhu

Zdroj: Shutterstock

Stravování podle krevní skupiny zná asi každý – nebo o této dietě minimálně něco slyšel. Co ale hubnutí podle znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili? O tom už jste slyšeli?

Znamení zvěrokruhu nás v životě v nemalé míře ovlivňuje. Má podíl na našich vlastnostech i chování. Odráží se na naší osobnosti. Zvýrazňuje naše silné i slabé stránky. A mimo jiné nám může pomoci s hubnutím.

Berani potřebují krátkodobý režim

Lidé narození ve znamení Berana potřebují něco, co dokáže upoutat jejich pozornost, i když u toho vydrží jen krátkou chvíli. Vyžadují něco intenzivního, co je zaujme. Co třeba soutěž s kamarádkou v hubnutí?

Býci rádi hromadí kila

I když samozřejmě nechtěně, jen k tomu mají větší předpoklady. V hubnutí potřebují jednoduchost, předvídatelnost a nic extra náročného. Libí se jim, když rychle vidí výsledky.

Blíženci se nemusí soustředit

Kdo se narodil ve znamení Blíženců, ten toho musí dělat vícero najednou. „Vsaďte na více rozmanitých jídel, ze kterých si můžete vybrat, zatímco děláte něco jiného,“ radí oprah.com.

Raci jsou emocionální jedlíci

Lidé narození ve znamení Raka jsou pracovití, houževnatí a s úspěchem si zvykají i na každý fitness či stravovací režim. Dejte jim řád a oni se ho budou bez problému držet.

Ješitní Lvi milují být středem pozornosti

Lev je král zvířat a podobné je to i u lidí, kteří se narodili ve znamení Lva. Pokud mají jít do posilovny, pak jedině za předpokladu, že tam budou vidět a budou se moci náležitě předvést.

Panna je hodně náročná

Málokteré znamení zvěrokruhu je tak vybíravé jako Panna. Na všem hledá něco špatného. Vyhovovat by jim mohlo veganství, to není složité.

Váhy rády zkouší

„Pro Váhy je jídlo forma umění,“ píše elitedaily.com. Mají problém s umírněným jídlem, rády zkouší nové věci, poznávají nové chutě a jen tak něco obyčejného je nenadchne.

Štíři mají buď všechno, nebo nic

Přesně takhle funguje člověk narozený ve znamení Štíra. Musí se mu ale nechat, že ze všech znamení zvěrokruhu má největší odhodlání.

Střelec vyžaduje svobodu

Nemá rád, když ho něco svazuje, a to ani jídlo nebo cvičební rutina. Střelci si věci musí dělat po svém, jinak je to nebaví.

Kozoroh má rád řád

Kdo se narodil v tomto znamení, ten potvrdí, že k životu potřebuje strukturu a jasný řád – a úplně stejně to mají Kozorozi i ve stravování.

Vodnáři mají svůj styl

A to nejen v životě, ale také v jídle. Nenechají si do ničeho mluvit, věci dělají tak, jak chtějí oni, a naopak nedělají nic, do čeho je někdo tlačí.

Zdroj: oprah.com, elitedaily.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz