Horoskop: Kam se to do nich vejde? Bezedná znamení, která mohou jíst klidně celý den v kuse

Zdroj: Shutterstock

Otesánci, nenažranci, bezední jedinci. Nazývat je můžeme jakkoli, ale pochopit je je někdy trochu komplikované. Každý máme nějaké jídlo rád, ale většina z nás má nějaké limity. Tito jedinci ale obvykle ne.

Existují osoby, které si dovedou dát ke snídani to, co by jeden nespořádal za tři dny. Potom do sebe s klidem nacpou několikachodový oběd, posvačí spíše takovou menší večeři, a nakonec se před spaním dopucnou velkou večeří.

Na některých z nich se to potom řádně projeví, jiní ale mají to štěstí, že ani potom všem se nezdá, že by přibrali jediné deka. Pozorně si přečtěte následující řádky, ať víte, koho na návštěvu raději nezvat. Takové jedlíky totiž není snadné uspokojit.

Věčně hladový Vodnář

Vodnář je jedno z nejhladovějších znamení. Patří k těm, kteří dodržují tradici pěti jídel denně, i tak má ale stále pocit, že je jeho žaludek prázdný. Posnídá přitom poměrně vydatnou snídani, a pokud u oběda nemá polévku, nepovažuje ho za plnohodnotný.

Pokud například v kině uprostřed dlouhého ticha uslyšíte, jak vedle vás někomu kručí v břiše, s velkou pravděpodobností to bude právě Vodnář. A to i přesto, že těsně před odchodem z domu spořádal několik toustů a než uběhly reklamy na film, nacpal do sebe celý velký popcorn.

Panny si nedělají výčitky

Panny milují jídlo. A to tak moc, že neřeší následky. Někdy se to projeví na jejich postavě, protože kila jdou jednoduše rychle nahoru. Jindy je jim z přejedení až špatně. Tito lidé se ale nepoučí. Jedí sice třeba jen třikrát denně, ale velmi špatně.

Kromě toho, že je na zdravou stravu moc neužije, dávají si neobvykle velké porce. I polovina jejich denního příjmu by je bohatě zasytila, Panny ale jsou toho názoru, že co si nandaly, to také snědí. A nandají si vždy pořádně vrchovatý talíř.

Rak vás svým apetitem nejspíš vytočí

Nakonec jsou tu Raci. Na první dobrou by do nich nikdo neřekl, že tihle lidé dovedou spořádat švédský stůl na posezení úplně sami. Hubené a spíše drobné osoby vás ale svým apetitem zaskočí, někoho možná i vytočí.

Není totiž fér, aby někdo snědl k obědu guláš se šesti, dvakrát si přidal, zajedl to zmrzlinou a nepřibral ani deka. Navíc si pak Rak lehne na gauč, tři hodinky odpočívá a ke svačině si dá další porci zmrzliny. Životě někdy není spravedlivý.

Zdroj: Yahoo, Ganesha speaks, Horror tree

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz