Herečka Kate Winslet radí, jak si udržet krásnou postavu po čtyřicítce

Kate_Winslet
Zdroj: Fred Duval / Shutterstock.com

Slavná britská herečka Kate Winslet atakuje padesátku a vypadá stále lépe. Ačkoliv nepatří vyloženě mezi herečky s postavou modelky, vždy si udržela krásné a pevné tvary. A my vám dnes přinášíme článek s tipy, jak to dokázala.

Věděli jste, že James Cameron původně Kate Winslet nechtěl obsadit do hlavní role ve svém kasovním trháku Titanic?

Kvůli roli shodila 15 kilo

Vadilo mu, že má kila navíc a není úplně ideálem hubené modelky. Herečka se naštvala a zhubla kvůli roli neuvěřitelných 15 kilo.

A my si nyní už nedokážeme představit jinou herečku v roli bohaté Rose. Herečka díky tomu pochopila, že musí na své postavě zamakat, pokud chce dostávat dobré role.

Rozhodla se však nezkoušet pochybné diety a vsadila spíše na pohyb a zdravý životní styl.

Chce to přiměřený pohyb

„Párkrát týdně lekce power jógy, nějaké barre, kardio a máme psa, takže ráda chodím na procházky,“ prozradila Winslet svůj týdenní harmonogram.

Dodala také, že preferuje cvičení doma, než aby chodila někam do tělocvičny.

„To je to, co je na tom tak skvělé: nikdo se na tebe nedívá, nikdo ti neříká, co máš dělat, tvrději pracovat nebo něco podobného. Vím, že to vypadá trochu tragicky, ale je to můj způsob, jak cvičit časově efektivním způsobem,“ dodává herečka ke cvičení doma.

Zdravé jídlo

Samozřejmě to není jen o pohybu, ale i o jídelníčku. Kate pije spoustu zelené šťávy, kterou si vyrábí doma z čerstvé zeleniny.

„Naše lednice je vždy plná špenátu, kapusty, okurek,“ říká herečka, která je vegetariánkou.

Aby si zachovala zdravý a mladistvý vzhled, pije hodně vody a chodí na dlouhé procházky. To je dle ní tajemství krásy po čtyřicítce.

Žádné diety a vážení

Herečka nedrží žádné diety a ráda si dopřeje i nějaké sladkosti. Dodává ale, že si vždy dá jen 1 nebo 2 sušenky a nesní nikdy celé balení.

A co od ní nikdy nemůžete očekávat, je vážení. Váha je u ní zakázané slovo a nevážila se prý už 12 let.

Zakládá si na zdravé stravě a pravidelném cvičení, aby vypadala a cítila se dobře.

Jeden den s Kate

Ráno začíná sklenicí vody a snídá teprve půl hodiny poté. Její snídaní pak dle serveru Global Happening tvoří ryba a 150 g ovesných vloček.

Ke svačině si dá nějaké oříšky a k nim ovoce ve formě jablka nebo pomeranče.

Oběd tvoří míchaná vejce a červená ryba. K tomu má jako přílohu zeleninu. A večeři tvoří opět zelenina a k tomu nějaký koktejl, opět z ingrediencí z její lednice.

Přestože tedy dietám neholduje, její jídelníček do nich svým způsobem zapadá.

Zdroje: CelebWell, Live Kindly, Global Happenings

Autor: Soňa Jiroutová

Přidat na Seznam.cz