Herečka Drew Barrymore prozradila, jak se jí podařilo zhubnout

Zdroj: a katz / Shutterstock

Drew Barrymore jsme mohli vidět například ve filmu Dovolená za trest, Nepolíbená nebo 50x a stále poprvé. Prošla si ve svém životě různými obdobími a ne všechna byla jednoduchá. Fanoušci ji sledovali v lepších i horších časech.

Sedmačtyřicetiletá herečka neměla vždy postavičku jako lusk. Byly časy, kdy se trápila nadváhou a snažila se zhubnout. Rozpovídala se o tom, jak se jí podařilo shodit a jak se stravuje.

O svých bojích s váhou otevřeně mluví s fanoušky

Drew se netají tím, že s váhou tak nějak bojuje celý život. Na sociálních sítích o tom diskutuje s fanoušky a otevřeně přiznává, že je to tvrdý boj.

Přiznala, že musí tvrdě dřít, aby si váhu udržela. Dokonce vtipkovala, že v minulém životě možná byla tlustá a zlá, proto si v tomto životě musí dávat pozor na to, co jí, aby nebyla extrémně při těle.

Začátek dne? Sklenice vody s citronem

Drew je velkým fanouškem toho, že začíná svůj den sklenicí vody s citronem. „Je to skvělý způsob, jak nastartovat své tělo na celý den,“ řekla hellomagazine.com.

Nezanedbává ani pořádnou snídani. Často také zveřejňuje fotky svých jídel na instagramu, kde fanoušci mohou vidět, že si vychutnává avokádový toast s kousky červené papriky, olivovým olejem a mořskou solí.

Neodolá ale ani palačinkám, francouzskému toustu nebo vajíčkům na mnoho způsobů. Ke snídani nepohrdne ani dávkou ovoce.

Vyrostla na zelenině

„Miluju zeleninu tak moc, protože jsem na ní vyrostla,“ cituje přiznání herečky eatingwell.com. Drew dokonce pronesla, že za to může její maminka, která byla odjakživa kalifornská vegetariánská hippie.

K zelenině se snaží vést i svoje děti, ale všímá si, že ji nemají tolik v lásce jako ona sama. Jako každý milující rodič chce pro své děti jen to nejlepší, zároveň je ale do ničeho nenutí.

Lehké obědy a zdravé svačiny

Jako zaneprázdněná pracující matka si Drew k obědu obvykle dává něco lehkého a zdravého, jako je sushi, zeleninové burrito nebo salát.

Je také fanynkou zdravých svačin, které pomáhají udržet její chutě na uzdě. Některé z jejích oblíbených zahrnují hummus a zeleninu nebo sýr s ovocem a medem.

Nejen veganské večeře

Drew si oblíbila veganské večeře, ale zároveň přiznává, že ačkoli miluje některá veganská jídla, často je doplní o nějaký zdroj bílkovin.

K večeři si tak dopřává například lososa, nechybí hromada zeleniny, která nemá skoro žádné kalorie a přitom dokáže hodně zasytit. Občas si dává tacos.

Zdroj: hellomagazine.com, eatingwell.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz