Heidi Klum si i ve 49 letech může dovolit pořizovat polonahé snímky. Vděčí za to svému životnímu stylu

Zdroj: Denis Makarenko / Shutterstock.com

Jméno Heidi Klum patří mezi ikony na poli modelingu. Jedna z nejznámějších supermodelek vypadá i na prahu padesátky naprosto božsky. Často se o ní povídá, že má recept na dlouhověkost a že jednoduše nestárne.

Jak to Heidi dělá, že ve svém věku vypadá tak dobře? Vzhled a perfektní postavu by jí mohla závidět i kterákoli mladší žena.

I na prahu padesátky si může dovolit polonahé snímky

Heidi Klum je poměrně aktivní na sociálních sítích, kde má několik milionů fanoušků. Pravidelně se s nimi dělí o střípky ze svého života.

Tu a tam si dovolí zveřejnit i nějakou tu polonahou fotku. A že příští rok oslaví padesátku? Málokdo by jí tento věk hádal.

Heidi si zkrátka může i ve svých letech dovolit sdílet fotky, kde je velmi spoře oděná, protože se za svoji postavu ani v nejmenším nemusí stydět.

Jako supermodelka si hlídá stravu

Není pochyb o tom, že jako supermodelka musí dbát na to, co jí. Už dříve se ale přiznala, že není vyznavačkou žádného konkrétního způsobu stravování.

Naopak se podělila o to, že se snaží stravovat zdravě a že zdravé potraviny tvoří drtivou většinu jejího jídelníčku.

Dokonce si tu a tam dopřeje i něco nezdravého a vůbec si to nevyčítá. Dle Heidi je potřeba si i zamlsat, jen to nesmí být pořád.

Obličej si myje dětským šamponem

Heidi má zásady nejen ve stravě, ale určité rituály dodržuje, i pokud jde o péči o tělo. Například pleť si myje dětským šamponem.

A proč právě dětský šampon? Heidi říká, že je velmi šetrný k pokožce, je opravdu jemný a z obličeje smyje všechny nečistoty.

Zdroj: longevitylive.com, eatthis.com, theblast.com

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz