Gwyneth Paltrow přibrala kvůli filmu, ale okolí si toho ani nevšimlo

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Jaký film si vybavíte poté, co se řekne Gwyneth Paltrow? Možná jste si ji zamilovali ve filmu Letuška 1. třídy, kde si zahrála po boku Marka Ruffalo. Hrála také ve filmu Těžce zamilován, Srdcová sedma, Velké naděje nebo ve filmech Iron Man. 

Usměvavá herečka pro své role ve filmech nejednou něco obětovala. Konkrétně pro roli ve filmu Síla country z roku 2010 přibrala, ale její okolí si toho ani nevšimlo. Jak to? 

Dobrovolně přibírala na váze 

Ukažte prstem na ženu, která by se dobrovolně vzdala dokonalé postavy a začala vědomě přibírat. Možná takovou ani nenajdete. 

Zatímco mezi běžnými smrtelnicemi je dobrovolné přibírání na váze něco naprosto nepředstavitelného, pro hvězdy filmového plátna je to věc úplně běžná. 

Mezi herečky, které se dobrovolně vydaly na cestu přibírání a ztratily svoji perfektní figuru, tak můžeme právem zařadit Gwyneth.  

Přibrala přes 9 kilogramů 

„Za hlavní roli alkoholické zpěvačky Gwyneth Paltrow ve filmu Country Strong přibrala 9 kilogramů tak, že jedla smažené kuře,“ odhaluje allure.com.  

Jiné ženy by z toho měly špatnou náladu, třeba by i upadly do deprese. Jenže na Gwyneth si těch kilogramů navíc její okolí pomalu ani nevšimlo. 

Musela přestat cvičit 

I když herečka letos oslaví krásné jubileum, není pochyb o tom, že vypadá naprosto božsky. Postavu měla vždycky jako lusk. 

Pro ni samotnou bylo přibírání na váze zábavou i utrpením zároveň. Na jednu stranu si užívala, že se nemusí v jídle tolik hlídat a může si dopřávat i takové dobroty, které si jinak právě kvůli figuře odpírá. 

Co ale herečce vadilo, byl fakt, že musela přestat cvičit. Dokonce otevřeně přiznala, že na malou chvíli zpanikařila, když si uvědomila, že nebude schopna dodržovat přísnou dietu a cvičební režim. 

„Noční můra na tom je, že jsem musela přestat cvičit,“ cituje standard.co.uk herečku, pro kterou je cvičební rutina nedílnou součástí života. 

Jak je možné, že přibírání nikdo nezpozoroval? 

Možná vám hlavou vrtá otázka, jak je možné, že si kilogramů navíc na krásné herečce její okolí pomalu ani nevšimlo. 

Vysvětlení je jednoduché: i přes 9 kilogramů navíc stále vypadala dokonale a měla krásnou postavu, za kterou by se žena rozhodně nemusela stydět. 

Není ale tajemstvím, že se Gwyneth po dokončení natáčení opět vrátila ke své zažité rutině a kila, která nabrala, po nějaké době opět shodila. 

Zdroj: allure.com, standard.co.uk 

Autor: Karolína Nezbedová 

Přidat na Seznam.cz