Evu Hacurovou na škole kvůli váze šikanovali. U přijímaček se dozvěděla, že by měla ještě přibrat

Zdroj: Nextfoto

Znáte ji jako Alici z nekonečného seriálu Ulice. Střihla si i roli v seriálu Pan profesor a vidět jste ji mohli samozřejmě i jinde. Eva Hacurová je sympatická brunetka, která se netají tím, že nikdy neměla postavu modelky.

Eva má na své dospívání nepříjemné vzpomínky. Málokdo by to možná tipoval, ale kráska z Ulice se setkala s šikanou. Jaký byl důvod? Její váha.

Poznámky od dětí ve škole

S ošklivými poznámkami na svoji postavu se Eva setkala už na škole. Všichni víme, že děti dokážou být mnohdy opravdu zlé a navzájem si mezi sebou ubližovat.

Eva čelila poznámkám na její váhu ve škole, doma se však nikdy nemusela potýkat s tlakem rodiny, že by se sebou měla něco udělat.

Chtěli z ní druhou Helenku Růžičkovou

Ještě o něco bolestivější zážitek však Eva Hacurová datuje k období, kdy dělala zkoušky hned na čtyři konzervatoře. Přiznala, že všude měli problém s tím, kolik váží.

„Říkali, že vypadám jako metráček. Na jedné mi dokonce doporučili buď výrazně zhubnout, nebo naopak přibrat a přidat na razanci projevu. Abych byla taková druhá Hanka Křížková nebo Helena Růžičková. Pedagogické autority vůbec nedomyslely, co to udělá s mou puberťáckou duší. Hrozně jsem to obrečela,“ svěřila se Eva Hacurová deníku Blesk.

Rozchod kvůli váze?

Krásná herečka zavzpomínala i na svoji první dětskou lásku. Když jí bylo 12 let, zamilovala se. Její objekt zájmu ji ale tzv. „setřel“ a z lásky nic nebylo.

Chlapec, do kterého se tehdy dvanáctiletá Eva zakoukala, jí totiž drsně srazil sebevědomí. Odmítl s ní jít na rande, protože je ošklivá jako noc.

I když už byla Eva dospělá, jeden z jejích vztahů skončil podobně. Tehdy se s ní přítel rozešel po třech a půl letech se slovy, že celou dobu čekal, že se změní. Eva to přičítá tomu, že asi čekal, že zhubne.

Dnes Eva žije ve spokojeném vztahu s Kryštofem Vondráčkem, s nímž vychovává dceru Ladu, která se narodila letos v dubnu.

Zdroj: Blesk, tv.nova.cz, prozeny.blesk.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz