Chce zpátky postavu, jakou měl dřív. Martin Zounar přiznal obezitu, teď šokuje parádní proměnou

Zdroj: Profimedia

Herec Martin Zounar jde do sebe. V polovině března letošního roku se rozhodl k zásadnímu kroku. V létě už nechce mít kila navíc, i když si dlouho ze své nadváhy dělal spíše legraci. Obavy o vlastní zdraví ho ale donutily k návštěvě odborníka. Odříkání a cvičení už nese první ovoce.

Televizní diváci si na kulatou postavu herce Martina Zounara už zvykli. Sympaťák se ale proslavil seriálem Chlapci a chlapi, kde se pyšnil chlapeckou, štíhlou postavou, a vypadá to, že se k takovému tělu chce vrátit.

Z cvalíka Rambo

Proto vyhledal odbornou pomoc, což přiznal i na svém Instagramu. „Vím, že jsem teprve na začátku a bude to určitě běh na dlouhou trať, ale už teď z toho mám dobrý pocit. Pan doktor si během mé návštěvy nejen vyposlechl mé životní pohybové a hubnoucí story, ale aby získal maximum informací o mém zdravotním stavu, udělal mi i další vyšetření, včetně změření tlaku a odběru krve,“ svěřil se.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Martin Zounar (@martin_zounar_official)

Už po měsíci se herec chlubil prvními výsledky. Kromě upraveného jídelníčku vsadil i na posilování, díky kterému se mu začínají rýsovat svaly. „Leze to pomalu, ale jistě, 112 kg,“ pochlubil se fotkou. Herec svůj jídelníček dodržoval i mezi Velikonocemi. Zatímco se všichni cpali husou s knedlíky, on se držel. V jeden den se pochlubil, že si dal hovězí sekanou s cuketou, kapustou a zelným salátem. Není divu, že se mu podařilo celkem rychle zhubnout šest kilo.

Sám si přiznal, že má problém

Sám si musel přiznat, že má problém a že se nejedná o to, aby shodil pět kilo. „Neřešil jsem nadváhu pět kilogramů, kterou člověk může shodit během měsíce pomocí nějakých redukčních programů. U mě už se jednalo vyloženě o obezitu,“ přiznal herec.

Svěřil se do péče známého trenéra Jakuba Prchala. Ten si pod svá křídla v minulosti vzal třeba Václava Noida Bártu nebo Ivu Pazderkovou. Z Martinovy proměny jsou nadšení i jeho kolegové z branže. Na velkou změnu zareagoval třeba herec a tanečník Jan Révai nebo herečky Daniela Šinkorová, Michaela Kuklová či Alice Bendová.

Zdroj: Instagram

Autor: Barbora Turková

Přidat na Seznam.cz