Brad Pitt se musel vzdát neřestí, aby vypadal o 10 let mladší

Zdroj: Shutterstock

Hádali byste jednomu z nejslavnějších hollywoodských herců 58 let? Se svou hladkou pletí, slušivým účesem a vypracovaným tělem vypadá Brad Pitt minimálně o 10 let mladší. Aby si sexy vzhled udržel, musel se vzdát dvou neřestí.

Alkoholu řekl NE

Aby Pitt vypadal v 58 letech tak dobře, musí mít v rukávu několik tajemství. Jedním z nich je, že hvězda nepije. Po rozchodu s Angelinou Jolie v roce 2016 se herec přihlásil k anonymním alkoholikům.

rozhovoru s Anthony Hopkinsem z roku 2019 prozradil: „Uvědomuji si … že si [svých] chybných kroků vážím, protože vedly k nějaké moudrosti, která vedla k něčemu dalšímu. Nemůžete mít jedno bez druhého.“ Také dodal, že pil, aby unikl realitě.

Vzdání se alkoholu může mít spoustu zdravotních výhod, včetně lepšího spánku, úbytku hmotnosti a zlepšení nálady a produktivity.

Není tedy divu, že Pitt ve své děkovné řeči při předávání cen National Board of Review Awards 2020 prohlásil, že od doby, kdy přestal se svým zlozvykem, je šťastnější než kdykoli předtím.

Také cigarety mají smůlu

Pitt sice už nějakou dobu abstinuje, ale během pandemie se vzdal ještě dalšího zlozvyku: kouření. „Jsem prostě ve věku, kdy už z toho nic dobrého nevzejde,“ řekl časopisu GQ podle serveru Eat This, Not That!.

Herec se snažil omezit počet cigaret denně, ale nakonec se rozhodl pro tlustou černou čáru. „Nemám tu schopnost, abych si dal jen jednu nebo dvě denně. Nemám to ve své výbavě. Jsem v tom celý.“

Pitt si dříve dával každé ráno cigaretu ke kávě, ale ty časy jsou pryč. Server Eat This, Not That! uvedl, že přestat kouřit je jedním z nejlepších způsobů, jak žít déle. Kouření totiž může způsobovat srdeční choroby, bronchitidu, astma, zubní kazy, vrásky a dokonce i zvýšené riziko rakoviny.

Děti nezanedbává

Momentálně je 58letý herec zaneprázdněn propagací své připravované akční komedie Bullet Train a volný čas tráví s dětmi.

Zdroj blízký Pittovi prozradil časopisu People: „Brad chodí na večeře se svými mladšími dětmi, když jsou všechny v L. A. Protože děti jsou už starší, mají svůj vlastní život a přátele. Brad s nimi má stále docela dobrý vztah.“

S Angelinou Jolie jsou rodiči dvacetiletého Maddoxe, osmnáctiletého Paxe, sedmnáctileté Zahary, šestnáctileté Shiloh a čtrnáctiletých dvojčat Vivienne a Knoxe.

Zdroj: Eat This, Not That!, NME, Interview, People

Autor: Dominika Jandorová

Přidat na Seznam.cz