Anorexie byla pro Lily Rose Depp jen špičkou ledovce. Deprimovaly ji komentáře fanoušků na sociálních sítích

Zdroj: Andrea Raffin / Shutterstock

Dcera velké filmové hvězdy a slavné francouzské zpěvačky to v životě neměla vždy jednoduché. I když by tomu málokdo věřil, i slavná Lily Rose Depp bojovala s démony. Vážná nemoc v podobě anorexie zanechala nejen šrámy na duši této krásné dívky.

Kdo se narodí do slavné kolébky, musí už od miminka počítat s tím, že mu bude věnováno mnoho často nevyžádané pozornosti. Hledáčkům paparazzi tak neunikla ani dcera slavného herce Johnyho Deppa, kterou má se svojí bývalou partnerkou Vanessou Paradis.

Mohla pozornost za její problémy?

Lily Rose Depp určitě není jediné slavné jméno, o kterém se často psalo ve spojitosti s poruchou příjmu potravy.

Je mnohdy až nešťastné, kolik celebrit se s tímto problémem potýká a kolik ženských hvězd si prochází tímto temným obdobím.

Často je za tím právě pozornost a hledáčky paparazzi. Neustálý tlak vyvíjený médii. Bylo tomu tak i v případě Lily?
Proslavila se ve zranitelném období.

„Lily Rose Depp se proslavila během pozdního dospívání a to je zranitelné období v životě každého z nás,“ píše thethings.com.

Slavné osobnosti se často musí potýkat s tlakem okolí, pokud jde o vzhled. Není tajemstvím, že mají potřebu porovnávat se s ostatními a především se snažit vypadat za každých okolností dokonale.

Navíc každý ví, že ženská těla jsou posuzována mnohem přísněji než mužská, takže očekávání, která musela Lily Rose naplnit, jsou téměř nemožná.

Fanoušci měli pravdu

Všímavým fanouškům neuniklo, jak žalostně je Lily hubená. Začaly kolovat zvěsti o tom, že má nějaký problém. Hovořilo se o anorexii.

A jak se ukázalo, fanoušci se nepletli a o zdravotním stavu dcery známého herce měli pravdu. Lily Rose Depp přiznala, že dlouhou dobu trpěla anorexií a kritické komentáře na sociálních sítích o jejím vzhledu ji deprimují.

„Hodně mě to bolí a deprimuje mě to, protože jsem vynaložila hodně energie na boj s nemocí. Byla jsem velmi mladá, když jsem čelila anorexii, bylo velmi těžké se s ní vypořádat. Všichni, kteří tento problém znají, vědí, jak těžké je vrátit se do normálního života,“ cituje její slova frivolette.com.

Nebylo to poprvé, kdy měla zdravotní potíže

Dlouhotrvající boj s anorexií, nad kterou se Lily nakonec podařilo vyhrát, i když to ani zdaleka nebylo jednoduché, nebyla její první zdravotní potíž.

Koncem roku 2020 totiž její otec Johny Depp prozradil, že když byla Lily ještě dítě, nakazila se infekcí E. coli a její stav byl v jeden čas natolik vážný, že si rodiče nebyli jistí, zda to jejich dcera vůbec přežije.

Zdroj: thethings.com, frivolette.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz