Aneta Krejčíková hubne a ztrácí se před očima. Mizí i její pověstné vnady

Krejcikova
Zdroj: Nextfoto

Kvůli práci musí občas i české herečky hladovět. Své o tom ví dvojnásobná maminka Aneta Krejčíková (31), kterou všichni znají hlavně kvůli populárnímu seriálu Ulice, kde je skoro od začátku. Diváci ji tak viděli prakticky dospívat před kamerou podobně jako Patricii Pagáčovou.

Jako Gábina z Ulice

Osud její postavy je občas hodně dramatický, a tak je tomu i v současné dějové lince, kdy bojuje s těžkou nemocí. Z toho důvodu musela herečka hodně zapracovat na svém vzhledu. Její postavě Gábině Pumrové byl totiž diagnostikován nádor na děloze a kvůli důvěryhodnosti musely špeky zmizet.

Holka „krev a mlíko“ už je pryč

Po třech letech, které tvořilo období těhotenství a kojení, si všichni zvykli, že je Krejčíková trochu kypřejší, což neovlivňovalo její popularitu, naopak její bujné vnady poutaly pozornost.

S nadváhou je však konec a už několik měsíců na sobě hvězda Ulice pracuje. Začala pravidelně sportovat a podstatně změnila životosprávu. Výsledky se už dostavily a jak obličej, tak postava mladé herečky jsou výrazně hubenější. Možná tak moc hubenou ji seriáloví diváci ani nepamatují.

Má pořád hlad

Jak se pro magazín Super.cz vyjádřila: „Zhubla jsem, nežeru. Mám furt hlad, ale funguje to.“

Známá herečka nemá problém přiznat, že musí hladovět a hubnutí ještě není zdaleka u konce. Vypadá to, že maminka Bena a Antonie už se chce po letech mateřských povinností také věnovat více sobě a své herecké kariéře. A jak je dnes zvykem, zájem filmařů je soustředěný především na štíhlé ženy.

S ukončeným kojením začala hubnout přirozeně

Jak Aneta uvedla, hubnutí začalo vlastně úplně přirozeně, když přestala kojit a její tělo začalo fungovat jinak. Mladá maminka si je dobře vědoma toho, že filmová kamera přidává hezkých pár kilogramů navíc, a tak na sobě chce zapracovat, aby byla produkce seriálu Ulice s jejím úsilím spokojená.

Představitelka seriálové Gábiny také dodala, že se hubnutí začíná podepisovat i na poprsí, které bylo jejím charakteristickým znakem. Zatím to podle herečky ještě není špatné, ale pokud bude třeba, je připravená tento malý estetický problém řešit.

Je spokojená a odměnila se pobytem u moře

Podle mladé maminky se hubnutí vyplatilo, přestože má pořád hlad. Cítí se mnohem lépe. Ani s pravidelným pohybem to nebylo z počátku snadné a je rozhodnutá, že děti povede rozhodně ke sportu, aby si na pohyb zvykly co nejdříve.

Má ze sebe dobrý pocit, že se jí to povedlo a teď jen musí vydržet, aby došla je své vysněné váze. Určitě nebude lehké si super štíhlou postavu udržet.

V seriálu Ulice má teď pauzu a tu využila k odpočinku u moře, kde si nerušeně užívá společnost potomků. Na sociálních sítích se pochlubila postavou v plavkách a sklidila uznání.

Zdroj: Kinotip2, Super

Autor: Lída Kropáčková

Přidat na Seznam.cz