Adele vypadá lépe než kdy dřív. Někteří fanoušci se však cítí jejím zhubnutím zrazeni

Zdroj: Cubankite / Shutterstock.com

Bývaly doby, kdy trpěla zpěvačka Adele výraznou nadváhou. I tak ji zbožňovaly tisíce fanoušků, někteří z nich nejen kvůli jejímu úžasnému zpěvu. Zejména ženy se ztotožňovaly s její postavou. Této době však již odzvonilo.

Čtyřiatřicetiletá zpěvačka, která je na vrcholu hitparád, se již dříve svěřila, jak jí odhodlání cvičit pomohlo vypořádat se s úzkostí a také proměnilo její tělo.

V jednom ze svých rozhovorů však přiznala, že po své proměně čelila odporu ze strany některých fanoušků. Ti se údajně cítili zrazeni.

Zhubnutím zradila část fanoušků

Adele dále uvedla, že chápe zvýšený zájem o svou cestu za hubnutím vzhledem k tomu, že se vyhýbala sdílení podrobností o své změně životního stylu, jak to dělají všichni ostatní.

Její hubnutí zanechalo v některých pocit velkého zklamání. Navíc komentáře ostatních ohledně její přeměny vyzněly tak, že obézní lidé nevypadají dobře, a že nejsou krásní. Kvůli tomu se Adele cítila hrozně.

Některým jejím fanynkám přitom bylo i patnáct let. Mnozí nemohou pochopit, proč zpěvačka, jejíž celé jméno je Adele Laurie Blue Adkinsová, podlehla tlaku okolí a zhubla.

Takové komentáře jí však tolik nevadí, jelikož jen ona ví, kolikrát ve čtyři hodiny v noci brečela úzkostí v posteli a potřebovala nějaké rozptýlení.

Zpěvačka narozená v Londýně již dříve v rozhovoru pro listopadové číslo časopisu Vogue z roku 2021 prozradila, jak jí cvičení změnilo život.

Při cvičení se cítila jednoduše lépe, zbavovalo ji úzkosti. Nikdy to nebylo o hubnutí, vždycky to bylo o tom, aby se stala silnou a každý den si dopřála co nejvíc času bez telefonu, na kterém se stala závislou.

Cvičí několikrát denně

Nyní cvičí dvakrát až třikrát denně. Ráno posiluje, odpoledne chodí na túry nebo boxuje a večer si jde dát kardio cvičení. Veškeré cvičení přitom absolvuje s trenéry.

Adele je jasné, že pro spoustu lidí tato cvičební rutina není proveditelná, neboť trvala téměř celý den, a tak se stala v podstatě nezaměstnanou.

Aby si srovnala myšlenky, potřebovala se stát na něčem závislou. Mohlo to být cokoliv, zvolila si však cvičení. Pro mnoho lidí to byl šok, jelikož se o svou cestu veřejně nepodělila.

Nechtěla sdílet své tělo

V dnešní době nejen celebrity všechno dokumentují na různých sociálních sítích a většina lidí v postavení zpěvačky by dostala velkou nabídku od nějaké dietní značky. Jí to však bylo jedno. Dělala to jen pro sebe, ne pro někoho jiného a sdílení vlastního těla jí nepřišlo tak fascinující.

Po narození syna, kterého má s bývalým manželem Simonem Koneckim, se ke cvičení vrátila. Chtěla tak mimo jiné zlepšit svůj celkový zdravotní stav a posílit imunitní systém.

Zdroj: newsweek.com, express.co.uk, nottinghampost.com

Autor: Silvie Grulichová

Přidat na Seznam.cz