Adele: V neděli nesmí na jejím jídelníčku chybět jedno jídlo. Tohle si dopřává vždy na konci týdne k obědu

Zdroj: Profimedia

O Adele se říká, že když zpívá rozchodovou písničku, i vám její bývalý chybí, přestože jste ho ani neznali. Své pocity dokáže předat dokonale a rozplakat tím nejednoho fanouška. To ale rozhodně není to jediné, čím si Adele získává sympatie ostatních.

Zpěvačka nemusí zrovna zpívat, aby ji lidé obdivovali. Možná je to jejím jedinečným stylem života, možná tím, že je přirozeně sympatická. Většina lidí ji jako osobnost miluje a ona se tak těší velké pozornosti.

V nedávné době hovořila média se zpěvačkou na téma jejího jídelníčku. Ukázalo se, že i v tomto ohledu je asi mnohým velmi sympatická. Ačkoli v minulosti dodržovala různé diety a detoxikační programy, dnes si dopřává všechno, co má ráda.

Fastfood každý týden

Adele se nesnaží patřit k těm nejhubenějším ženám světa. Sama přiznává, že se narodila tak, že jí oplácanější postava sluší. S tím navíc celá řada fanoušků nesouhlasí, protože podle nich má Adele figuru „tak akorát“.

Zpěvačka zastává heslo, že pokud si dá všeho s mírou a dodá na svůj jídelníček vitamíny a zdravé potraviny, nemusí se bát se pořádně najíst. Takže třeba jídla z fastfoodů si prý dopřává poměrně pravidelně.

Nejraději má smažené hranolky se speciální omáčkou, ale také saláty s kuřecím masem. K žádnému jídlu prý nezapomene přidat zeleninu a ke svačině se rozhodně nebojí ovoce, k obědu ale zase potřebuje pořádný kus masa.

Co se týče rozmanitosti jídel, ani s tím si, zdá se, Adele neláme hlavu. Na jejím jídelníčku se totiž objevují většinou velmi podobná jídla. Má i svůj nedělní rituál, který spočívá v obědvání jednoho konkrétního pokrmu.

Nedělní pečeně

Nedělní oběd má Adele nejen výrazný, ale také každý týden stejný. Fanoušci se někdy diví, že se jí ještě nepřejedl, ona sama ale tvrdí, že jí chutná stále stejně a nejspíš se na tom nic moc nezmění. Co že si to pravidelně dopřává?

Jak zpěvačka říká, bez pořádného masa by to nebyla neděle. Na jejím stole se tak na konci týdne objeví vždy velký kus hovězí pečeně, opečené brambory, které někdy vymění za hranolky, a pořádná porce zeleniny.

Tohle britské jídlo Adele někdy doplní i o tradiční anglický puding. Na britských ostrovech prý není zpěvačka jediná, kdo si tenhle sytý nedělní oběd dopřává. Po něm nastává dlouhý odpočinek, čaj o páté a potom už jenom lehčí večeře.

Na mase nikdy nešetří

I když Adele nejí vyloženě zdravě, snaží se dbát na kvalitu většiny svých pokrmů. Když si vybírá maso pro svůj nedělní oběd, kupuje jenom to nejkvalitnější a nejdražší. Podle ní jsou věci, na kterých by se šetřit nemělo, a jídlo je jednou z nich.

Adele se zkrátka ráda dobře nají. Někteří fanoušci už dokonce na tohle téma vtipkovali a čekají údajně, až zpěvačka složí nějakou milostnou píseň pro sebe a své oblíbené pokrmy. Kdo ví, třeba k tomu jednou opravdu dojde.

I do té doby ale jistě zůstane Adele její popularita a fanoušci ji dál budou milovat nejen za to, jaká je zpěvačka, ale i za její osobnost a za to, že se nebojí být sama sebou.

Zdroj: cheatsheet.com, eatthis.commashed.com
Autor: Shani Maiová

Přidat na Seznam.cz