Miley Cyrus přešla před lety na veganskou stravu. Když má „cheat day“, umí si pořádně dopřát

Zdroj: s_bukley / Shutterstock

Miley Cyrus se proslavila především jako dětská hvězda v pořadu Hannah Montana. Její kariéra ale nezahrnuje jen dětské pořady, hrála také v několika filmech. Známe ji především jako zpěvačku, která se tu a tam dostane do hledáčku paparazzi.

Miley je jednou z předních popových senzací světového hudebního průmyslu. Je také známá pro svůj odvážný a sexy vzhled. Svým vzhledem mnohé fanoušky inspirovala. Jak se stravuje tahle dříve dětská celebrita?

Je veganka?

Asi jako každé jiné hvězdě i Miley paparazzi věnují dostatek pozornosti. V jeden čas se dost spekulovalo o tom, jestli je zpěvačka veganka.

Miley již v roce 2014 potvrdila, že přešla na veganskou stravu. „nekonzumuje živočišné produkty jako maso, mořské plody, vejce, mléko a další mléčné výrobky a med,“ píše o Miley stylecraze.com.

Co ji k tomuto rozhodnutí vedlo?

Kdekdo by možná na první dobrou tipoval, že jako u mnoha jiných lidí, ať už jde o obyčejné smrtelníky, nebo celebrity, za tím stála láska ke zvířatům.

Z části je to určitě pravda. Miley ale přidala i další důvod, který ji přiměl vyřadit ze svého jídelníčku živočišné produkty.

Netají se přiznáním, že tím, že nekonzumuje živočišné produkty, chrání své tělo před nemocemi, kterým je takto snadné předejít.

Intolerance laktózy

Od roku 2012 žije zpěvačka s určitým zdravotním omezením. Konkrétně jde o intoleranci laktózy, kterou její tělo špatně tráví.

To byl první impuls, kdy ještě dva roky před tím, než se rozhodla vydat na veganskou cestu, vyřadila z jídelníčku mléčné produkty.

Co si dá, když má zrovna cheat day?

Pro mnoho lidí, kteří se snaží udržet fit a hlídají si postavu, je jakousi odměnou za tvrdou dřinu tzv. cheat day, což je den, kdy si dovolí jíst i to, co si jinak zakazují.

I Miley má ve své stravovací rutině místo pro takový volnější den. Co si ráda dopřeje, když se zrovna nemusí hlídat v příjmu kalorií?

„Miley neodolá pizze,“ odhaluje jednu z jejích neřestí iwmbuzz.com. Dává také přednost některým nezeleninovým jídlům.

Jak se udržuje v kondici?

Miley miluje cvičení pilates a také má doma pilates studio. Tomuto způsobu pohybu propadla již v roce 2013 a od té doby se mu aktivně věnuje.

Podle její bývalé instruktorky Mary Winsor stráví Miley každý den 30 minut cvičením pilates a cvičením břicha.

Miley Cyrus cvičí také 2 hodiny denně jógu. Jejím preferovaným typem jógy je Ashtanga. Tento typ jógy zlepšuje kardiovaskulární kondici a zdraví pomocí dechových cvičení.

Zdroj: stylecraze.com, iwmbuzz.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz