Honza Řezníček zhubl doslova pytel cementu. Konečně začal jíst pravidelně

Zdroj: Show Jana Krause / Profimedia

Honzu Řezníčka mnozí z vás znají spíše jako Pavlíka z nekonečného a divácky oblíbeného seriálu Ulice. Zde už několikátým rokem hraje statného řezníka, manžela Venduly a vnuka paní Pelcové. Na televizních obrazovkách jsme ho ještě donedávna mohli vídat s pěkným bříškem a buclatými tvářemi.

Tomu je ale konec. Honza Řezníček se přidal k dalším hereckým kolegům, kteří se rozhodli radikálně změnit svoji váhu. Všechny překvapil tím, že shodil „pytel cementu“. Jak se mu to povedlo?

Inspirací mu byl seriálový tchán

Co Honzu Řezníčka vedlo k tomu, že shodil takovou část své váhy, kterou ještě donedávna nosil všude s sebou? Přiznal, že inspirací mu byl jeho seriálový tchán.

Tím je Vašek Svoboda alias Lumír Nykl. I ten své okolí překvapil tím, že se vrhnul do hubnutí a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

Začal jíst 5x denně

Začátky hubnutí byly pro Honzu Řezníčka jednodušší, než si vůbec představoval. Hlavní změna jeho života spočívala v tom, že se naučil jíst 5x za den. To dříve nestíhal a samotného ho to překvapilo.

„To byla asi i výhoda karantény, že na všechno bylo dost času. Jídlo jsem si chystal sám a už jsem se i naučil ho brát i s sebou,“ svěřil se v rozhovoru pro deník Blesk.

Zhubl přes 50 kilogramů

S vyšší váhou se Jan Řezníček potýkal odjakživa. „Je pravda, že už jsem byl takový jako kluk, vlastně tak vypadám celý svůj život, a možná i proto to zase tolik neprožívám. Někdo je prostě velký, jiný zase malý. A velcí i malí můžou být úplně blbí! A proto se snažím hlavně nebýt blbý!“ vtipkoval pro deník iDNES.

14. září roku 2020 se konečně odhodlal s nadváhou něco dělat. Hnala ho touha zhubnout a s výsledkem musí být spokojený. Vždyť shodil více než 50 kilogramů.

Zhubla i jeho seriálová manželka

S hubnutím jako by se v seriálu Ulice roztrhl pytel. Se svojí váhou se totiž rozhodla pořádně zahýbat také herečka Anežka Rusevová alias Vendula z Ulice, která Honzovi hraje manželku.

Oba dva zhubli díky cambridgeské dietě a výsledků si nemohl nevšimnout jen málokdo. Jak Anežka, tak Honza si dietu pochvalují.

Zdroj: Blesk, iDnes, kinotip2.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz