Anežka Rusevová z Ulice zhubla už 17 kilo. Ani to jí nestačí

Zdroj: Nextfoto

Známe ji jako Vendulu ze seriálu Ulice, kde ji na televizních obrazovkách po boku dalších hvězd tohoto seriálu vídáme už nějaký ten pátek. Většina lidí si Anežku Rusevovou vybavuje jako oplácenou sympatickou herečku. Jenže jejím kilům navíc je konec.

Představitelce Venduly z Ulice se totiž podařilo výrazně zhubnout. Shodila už neuvěřitelných 17 kilogramů, a jak to vypadá, s hubnutím nehodlá přestat.

Shodila více, než očekávala

Anežce Rusevové se podařilo shodit krásných 17 kilogramů a je to na ní samozřejmě hodně vidět. Ztracená kila se okamžitě odrazila nejen na figuře, ale také v obličeji.

Díky proměně na těle se představitelka svérázné Venduly rozhodla i pro změnu účesu a my musíme uznat, že to teď Anežce sluší víc než kdykoli předtím.

Vyhledala pomoc poradkyně

Anežka na to hubnutí nebyla sama. Vyhledala totiž pomoc odbornice, poradkyně Hanky Ondrušové, a na základě jejích rad začala dodržovat Cambridge dietu.

Tato dieta je založena na nízkém příjmu sacharidů. Anežka od Hanky dostala doporučení, které potraviny zařadit do jídelníčku a které naopak vyřadit.

Výsledek jejího snažení můžete vidět vy sami, nelze si totiž nevšimnout, že Anežka Rusevová opravdu hodně pohubla.

Bylo to náročné?

Každá změna životního stylu je zpočátku náročná a Anežka Rusevová to nepopírá. Naopak se svěřila, že to nebyla úplná procházka růžovým sadem.

„Ze začátku to bylo drsný, měla jsem dost hlad, musela jsem omezit velikost porcí, jíst pětkrát denně, hodně bílkovin, zeleninu a mléčné produkty. Jak jsem vysadila mouku a cukr, tak to šlo hrozně rychle dolů,“ svěřila se upřímně pro deník Super.

První dva měsíce se také nesly v duchu vyřazení pečiva, těstovin, rýže i brambor. Postupně pak pod dohledem poradkyně začala některé potraviny vracet zpět do svého jídelníčku.

Není jediná z Ulice, kdo pohubnul

Anežka Rusevová alias Vendula z Ulice není jediná z tohoto divácky oblíbeného seriálu, kdo výrazně změnil svoji váhu směrem dolů.

Divákům neunikla ani proměna jejího seriálového manžela Pavlíka alias Jana Řezníčka. I představitelka Miládky Marika Procházková výrazně zhubla.

Vypadá to tak, že Ulice je skvělou inspirací nejen pro herce samotné, ale i pro jejich diváky k viditelné změně. Kdo ví, třeba herci inspirují i někoho z vás.

Zdroj: Super, Expres, kinotip2.cz, Extra

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz